O AUTORCE

Maryla Bańkowska

Nazywam się Maryla Bańkowska i jestem Dyrektorem Zarządzającym jednego z największych centrów biomedycznych w Polsce – REVITUM. Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM S.A. to sieć dwudziestu placówek biomedycznych, zlokalizowanych w największych miastach Polski. Działamy nieprzerwanie od 2008 roku, proponującym naszym Klientom następujące badania: Test na Nietolerancję Pokarmową, Test Obciążeń Organizmu, Test na Niedobory Komórkowe, a także badanie Żywej Kropli Krwi.

Na co dzień staram się łączyć życie prywatne z zawodowym. Uwielbiam podróże – zarówno te dalekie, jak i bliższe. Staram się żyć aktywnie, rozsądnie, a  przede wszystkim – zdrowo.

Zapraszam do śledzenia mojego bloga, na którym będę informowała nie tylko o tym, co ciekawego dzieje się w REVITUM. Postaram się zarazić Państwa zdrowym stylem życia. Wszyscy zasługujemy na długie, pełne energii życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>