Czy wiesz, że Lactobacillus acidophilus jest niczym innym jak…bakterią. Pierwsze skojarzenie może być negatywne, jednak Lactobacillus acidophilus to tzw. „dobra” bakteria, która odgrywa niezwykle ważną rolę w naszym organizmie! 

Acidophilus to nic innego jak część mikroflory przewodu pokarmowego, która reguluje całą jej pracę.

Dlatego jeżeli jesteś:
- po długotrwałej kuracji anybiotykowej
- zażywasz długo leki
- pijesz często alkoholu
- niewłaściwie się odżywiasz
- żyjesz w dużym mieście
to bardzo możliwe, że jesteś narażony na utratę tej cennej bakterii.
A to zaś może doprowadzić do zachwiania naturalnej flory bakteryjnej i w miejscu dobrych bakterii, jaką jest m.in. acidophilus mogą zacząć namnażać się te niekorzystne.

Jak temu zapobiec?
W ofercie Revitum możesz znaleźć suplement diety właśnie o nazwie Acidophilus. Preparat składa się z trzech szczepów bakterii probiotycznych, które pomagają przywrócić i utrzymać korzystną florę bakteryjną jelit.
Preparat aktywizuje naturalne mechanizmy obronne organizmu oraz wspiera zdrowie układu trawiennego. Preparat zawiera dodatkowo prebiotyk, który jest źródłem energii dla rozwoju bakterii zawartych w Acidophilus Complete. Jest to najwyższej jakości produkt zapewniający 1,8 miliarda żywych organizmów na kapsułkę!

P.S. Pamiętaj, zawsze możesz umówić się do Specjalisty Revitum, w celu dobrania i dopasowania kuracji dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>